Your browser does not support JavaScript!
Strona z najlepszymi narzędziami marketingu internetowego

Najlepsze oprogramowanie do raportowania SEO

Twórz nieograniczone raporty niestandardowe dla siebie lub swoich klientów z dowolnymi danymi SEO, których potrzebujesz
Dostępne dla:

Zbuduj swój idealny raport SEO

SEO polega na pracy nad milionem rzeczy. W naszej branży nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania. Jedna witryna internetowa będzie potrzebować różnych rzeczy od agencji. Optymalizacja dla Google będzie inna niż dla Bing . Dlatego jedyny doskonały raport to raport niestandardowy.
Korzystając z naszej platformy, możesz dowolnie kształtować swój raport. Spośród setek cennych wskaźników SEO, które zobaczysz, możesz wybrać dokładnie te, które są najważniejsze i które należy umieścić w raporcie.
Odpowiednie dla pojedynczej witryny lub agencji i niezależnie od tego, czy tworzysz raport SEO dla siebie, czy swojego klienta, skorzystaj z funkcji raportowania wbudowanych w każde narzędzie SEO PowerSuite i twórz idealne raporty zawierające tylko potrzebne informacje.
1
Dostarcz doskonały raport dotyczący słów kluczowych

Dla prawidłowego SEO niezwykle ważne jest śledzenie odpowiednich słów kluczowych, zarówno dla PPC , jak i dla wyszukiwania organicznego. Właśnie dlatego w tym narzędziu utworzyliśmy funkcję raportu rankingu słów kluczowych . Możesz w nim utworzyć niestandardowy raport lub skorzystać z gotowych szablonów.

Raportuj swojemu zespołowi i klientom, jak dobrze radzisz sobie w bezpłatnych wynikach wyszukiwania — podziel śledzone słowa kluczowe według wyszukiwarki i zobacz, jak dobrze sobie radzisz w wyszukiwarkach innych niż Google.

Twórz raporty szczegółowo opisujące, jak zmieniły się pozycje słów kluczowych oraz jakie słowa kluczowe zajmują dzisiejszą pozycję w porównaniu z przeszłością.

Pozwól swoim klientom ocenić swoje potrzeby PPC , korzystając z pełnej listy docelowych słów kluczowych, starannie ułożonej wraz z kosztami PPC dla każdego.

Skorzystaj z funkcji raportowania oprogramowania Rank Tracker , aby uzyskać najpełniejszy obraz ruchu organicznego wprowadzanego do Twojej witryny: które słowa kluczowe przyciągają kliknięcia i jak trudno jest dla nich uzyskać ranking.

Raport słów kluczowych
Raport z audytu SEO
2
Utwórz raport z audytu SEO

Żaden dział marketingu nie byłby dziś kompletny bez narzędzia do audytu witryny. Żadne narzędzie do audytu witryny nie byłoby kompletne bez narzędzi do raportowania, a raporty SEO oferowane przez WebSite Auditor są najlepsze w branży.

Dzięki narzędziu do tworzenia raportów WSA możesz dowolnie konfigurować poziom szczegółowości raportu na temat stanu SEO. Dzięki szablonowi raportu podsumowującego audyt witryny umieścisz wszystkie najważniejsze wskaźniki SEO na jednej stronie. Dzięki temu zobaczysz, co już wykonałeś, a nad czym jeszcze trzeba popracować.

Z drugiej strony szczegółowa wersja tego samego raportu, dostępna w tym samym dashboardzie, zapewni Ci najbardziej precyzyjną listę każdego pojedynczego problemu posortowanego według strony, na której się pojawia. Wyślij go do swojego zespołu programistów, aby wykorzystał go jako bezpośredni plan optymalizacji witryny.

3
Uzyskaj najpełniejszy raport dotyczący linków zwrotnych

Wszyscy wiemy, że linki zwrotne są podstawą rankingu w Google. To podstawa wyszukiwania organicznego. Korzystając z funkcji raportowania w SEO SpyGlass , możesz utworzyć raport dotyczący linków zwrotnych o dowolnym poziomie szczegółowości.

Zacznij od ogólnego podsumowania rodzaju linków zwrotnych, które otrzymujesz (dofollow/nofollow), wraz z zestawieniem wszystkich linków zwrotnych według kraju i tekstów zakotwiczeń. Możesz także wybrać bardziej szczegółową listę zawierającą każdy z Twoich cennych linków zwrotnych.

W szczegółowym raporcie zejdź na poziom mikroskopowy, począwszy od pierwszego linku zwrotnego, jaki Twój klient kiedykolwiek otrzymał w ostatniej kampanii budowania linków, do stron, które przyciągnęły najwięcej linków zwrotnych.

Aby dostarczyć informacje o konkurencji, użyj szablonu raportu SEO Domain comparison . Otrzymasz wygodnie opracowane porównanie tego, jak Google widzi Twoją witrynę w porównaniu z witryną konkurencji, na podstawie kilkunastu wskaźników SEO. A dzięki dostosowanym raportom uzyskasz widok linków zwrotnych jak nigdy dotąd. Chcesz dodać informacje o konkurencji do panelu raportowania SEO? Bez problemu!

Raport linków zwrotnych
Raport budowania linków
4
Zgłoś swój sukces w budowaniu linków

Ponieważ dzięki LinkAssistant zbudowaliśmy najlepszą siedzibę dla całej kampanii budowania linków, wyposażyliśmy ją w solidne narzędzia do raportowania. Gdy znajdziesz coraz więcej możliwości tworzenia linków i wykorzystasz je, możesz tworzyć miesięczne raporty dla swoich klientów i swojego zespołu, aby wszyscy wiedzieli o Twoich wysiłkach.

Raportowanie w LinkAssistant umożliwia zarządzanie bieżącymi potencjalnymi klientami: raportowałbyś, którzy z potencjalnych klientów SEO są bliscy dostarczenia Ci linku.

Możesz także zdecydować się na raportowanie konkretnie na temat budowania linków: użyj generatora raportów, aby uzyskać wszystkie linki zwrotne otrzymane podczas bieżącej kampanii, najpopularniejsze użyte teksty zakotwiczeń i wiele więcej.

5
Generuj automatyczne raporty

W każdym z opisanych tutaj narzędzi raportowania możesz całkowicie zautomatyzować proces raportowania, niezależnie od tego, czy potrzebujesz ich dla siebie, czy swojego długoterminowego klienta SEO.

W każdym z naszych narzędzi możesz skorzystać z narzędzia Harmonogram umieszczonego nad Twoim dashboardem. Wykorzystaj to na swoją korzyść i utwórz zadanie dla oprogramowania, które będzie automatycznie generować żądane raporty.

Dzięki odpowiedniemu narzędziu raportowanie SEO nie musi być trudniejsze niż kilka kliknięć. Chcesz, aby narzędzie tworzyło i wysyłało miesięczne raporty SEO? Po prostu przejdź do Harmonogramu i skonfiguruj niezbędne parametry.

Wybierz idealny moment dla swojego zespołu lub klienta na otrzymanie raportu. I jak w zegarku, raport SEO zostanie wygenerowany przez narzędzie i opublikowany zgodnie z Twoimi specyfikacjami.

Twórz raporty SEO automatycznie
Wysyłaj raporty SEO e-mailem lub udostępnianym linkiem
6
W dowolnym formacie, jakiego potrzebujesz

Niezależnie od tego, czy Ty lub Twoi klienci wolicie, aby raporty SEO były w formacie HTML czy PDF , możecie skorzystać z dowolnego formatu, jaki uznacie za najodpowiedniejszy dla Was lub Państwa klienta.

Możesz wybierać pomiędzy różnymi formami, jakie chcesz, aby Twoje raporty przybierały – od natychmiastowego wysłania ich e-mailem, bezproblemowego przesłania ich na swoją stronę internetową lub po prostu zapisania ich na własnym dysku twardym.

7
Skorzystaj z naszych wbudowanych szablonów

Niezależnie od rodzaju optymalizacji, którą wykonujesz i niezależnie od tego, czy optymalizujesz ją pod kątem Google (lub jednego z wielu lokalnych rozszerzeń Google), Bing , YouTube czy innej dużej wyszukiwarki, mamy dla Ciebie najlepszy szablon raportu SEO. W każdym z narzędzi SEO znajdziesz szablon, z którego możesz skorzystać.

A najlepsze jest to, że możesz stworzyć z nich dowolny raport SEO! Dostosuj je do własnych potrzeb, tak aby odpowiadały Twoim celom. Sprawdź nasze przykładowe szablony raportów SEO i przekonaj się, jak to wszystko wygląda i działa.

Wbudowane szablony do raportowania SEO
Zastosuj logo białej etykiety do swoich raportów SEO
8
Przejdź do raportowania typu white-label

Raportowanie SEO jest podstawową częścią procesu SEO, ale niestety bardzo rzadko obejmuje rozwiązania umożliwiające umieszczenie logo własnej marki na raporcie SEO Twoim lub Twoich klientów.

Dzięki naszym narzędziom do raportowania SEO ani Ty, ani żaden z Twoich klientów nie będziecie musieli przeglądać ogólnych raportów. W wersji Enterprise oprogramowania (nie zapomnij sprawdzić strony z cenami , aby porównać wersje i funkcje) będziesz mógł modyfikować i dostosowywać dowolny raport, dodawać różne kolory i logo, których używasz Ty lub Twój klient, oraz woleć.

Najpierw przetestuj swój raport SEO

Ale nie musisz od razu przerzucać się na wersję płatną. W przypadku dowolnego z naszych narzędzi SEO otrzymasz bezpłatny tygodniowy okres próbny.
Podczas bezpłatnego okresu próbnego będziesz mógł przetestować pełną funkcjonalność kreatora raportów SEO. Sprawdź, czy podoba Ci się to Tobie, Twojemu zespołowi i/lub klientom. Jeśli ceny wszystkich tych funkcji i dodatkowo narzędzi do raportowania SEO nadal nie wydają się uczciwe — nie ma problemu, nie wymagamy żadnych danych karty kredytowej, a Ty po prostu przejdziesz do wersji bezpłatnej.
Nawet w bezpłatnej wersji któregokolwiek z naszych narzędzi nadal będziesz mieć możliwość tworzenia niestandardowych raportów, zamiast umieszczać na nich własną etykietę.
Ulepsz swoją kampanię SEO dzięki doskonałemu raportowi SEO