Your browser does not support JavaScript!
Strona z najlepszymi narzędziami marketingu internetowego

Wszystkie narzędzia do badania słów kluczowych w jednym

Sprawdź, jak wygodne i łatwe może być badanie słów kluczowych!

Dlaczego warto badać słowa kluczowe za pomocą SEO PowerSuite ?

SEO PowerSuite oferuje najwyższej klasy oprogramowanie do badania słów kluczowych, które pomoże każdemu, profesjonaliście lub nie, w przeprowadzeniu badania słów kluczowych. Oferuje 24 narzędzia do wyszukiwania słów kluczowych i 7 metod badawczych, obejmujących każdą większą wyszukiwarkę .

Będziesz mógł łatwo sprawdzić słowa kluczowe o wysokiej skuteczności i zobaczyć przybliżoną trudność słów kluczowych. Z łatwością sprawdź współczynniki klikalności, luki w swojej witrynie, przejrzyj rankingi lokalnych słów kluczowych, a także przeanalizuj treść konkurencji. Aplikacja typu „wszystko w jednym”, bez ograniczeń, z cenami znacznie niższymi niż średnia rynkowa, przynosząca realną wartość za Twoje pieniądze.

FUNKCJE BADANIA SŁÓW KLUCZOWYCH

Zobacz Ranking słów kluczowych

Stosując metodę badania Ranking słów kluczowych możesz:
a) zidentyfikować słowa kluczowe, według których Twoi konkurenci już zajmują pozycje w rankingu
b) odkryj najskuteczniejsze słowa kluczowe konkurencji.

Wystarczy wpisać link do strony internetowej, którą chcesz poddać analizie. Oprogramowanie zasugeruje następnie listę słów kluczowych najpopularniejszych w witrynie konkurencji. Co więcej, będziesz mieć mnóstwo możliwości wyszukiwania słów kluczowych według strony lub całej domeny w wynikach wyszukiwania na komputerach stacjonarnych lub urządzeniach mobilnych — cokolwiek Ci odpowiada.

Jako preferowaną metodę wyszukiwania możesz wybrać Google, Bing, Yahoo, Ask lub dowolną inną wyszukiwarkę. Dzięki temu będziesz mógł łatwo sprawdzić rankingi określonych słów kluczowych SEO i poznać swoje szanse na uzyskanie dla nich wysokiego rankingu dzięki inteligentnej analizie SERP.

Znajdź luki w słowach kluczowych

Korzystając z łatwego do zrozumienia narzędzia badawczego o nazwie Keyword Gap. To narzędzie słów kluczowych zostało zaprojektowane do analizowania witryn pod kątem określonych odpowiednich słów kluczowych. Dzięki niemu zobaczysz, jakich dochodowych słów kluczowych nie używasz, a jakich używa Twoja konkurencja i odwrotnie .

Jest w stanie porównać do 5 domen jednocześnie. Dzięki temu możesz zobaczyć, jakie rankingi SERP zapewniają Twoim konkurentom. Analizując, co sprawdza się u konkurencji, a co nie u Ciebie, będziesz wiedzieć, jak odpowiednio skorygować swój kurs.

Uzyskaj sugestie słów kluczowych

Pamiętaj, aby skorzystać także z narzędzia propozycji słów kluczowych. Korzystając z metody wyszukiwania Planera słów kluczowych, możesz znaleźć powiązane słowa kluczowe i wygenerować mnóstwo zupełnie nowych pomysłów na słowa kluczowe. Te najbardziej dochodowe możesz zobaczyć w najpopularniejszych internetowych narzędziach i bazach danych dotyczących słów kluczowych, takich jak Narzędzie do planowania słów kluczowych Google Ads i Yandex WordStat .

Wykonaj lokalne SEO

Unikalną cechą oprogramowania jest to, że daje ono możliwość wyszukiwania i znajdowania słów kluczowych zarówno lokalnie, jak i na całym świecie. Możesz wyszukiwać miejsca na całym świecie, dodając niestandardową lokalizację geograficzną i lokalizację. W tym przypadku bezpłatne narzędzie propozycji słów kluczowych robi automatycznie czynności, które w przeciwnym razie musiałbyś dostosować ręcznie za pomocą ustawień wyszukiwania w przeglądarce.

W Preferowanych wyszukiwarkach określ region, kraj i miasto, wybierz język i uzyskaj precyzyjnie dostrojony ranking wyszukiwania w dokładnie wybranej lokalizacji. Będziesz także mógł porównać rankingi SERP i wykorzystać te informacje, aby uzyskać pełny obraz swoich rankingów.

Zbieraj słowa kluczowe z długim ogonem

Oprogramowanie do wyszukiwania słów kluczowych oferuje także wiele różnych sposobów odkrywania nowych słów kluczowych SEO — od narzędzi autouzupełniania po podobne wyszukiwania, podobne pytania i wiele innych.

Kluczem do stworzenia idealnego doboru słów kluczowych jest korzystanie z wielu źródeł. Samo Google Suggest, choć świetne, darmowe narzędzie SEO, nie wystarczy do kompleksowej kampanii SEO, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy istnieje potrzeba optymalizacji pod kątem takich wyszukiwarek jak np. Amazon.

Korzystając z kombinacji narzędzi do proponowania słów kluczowych, możesz zebrać mnóstwo trafnych słów kluczowych z długim ogonem, a także zrozumieć trendy wyszukiwania w konkretnej niszy, bez konieczności bycia profesjonalistą.

Użyj narzędzi autouzupełniania

W tej chwili nasze funkcje autouzupełniania obejmują 7 silników. Od korzystania z autouzupełniania Google po wyświetlanie sugestii dla Amazon, nasze narzędzie do badania słów kluczowych oferuje wiele możliwości przeprowadzenia badań SEO dla dowolnej wyszukiwarki, jaką możesz sobie wyobrazić.

Możesz wyszukać dowolne hasło i uzyskać ogromną listę sugestii, które pomogą Ci zbadać nie tylko słowa kluczowe Amazon i YouTube, ale także te dla Bing, Yandex i mniejszych wyszukiwarek. Co więcej, nasza metoda badawcza Google Autocomplete obsługuje obecnie 65 języków, a liczba ta stale rośnie .

Przeprowadź badanie wykluczających słów kluczowych

Korzystając z naszego narzędzia propozycji słów kluczowych, możesz łatwo i szybko przeprowadzić tzw. badanie wykluczających słów kluczowych. Patrząc na pełny obraz słów kluczowych SEO związanych z Twoim wyszukiwaniem, możesz także znaleźć słowa kluczowe, które najbardziej chciałbyś wykluczyć.

Daje to możliwość wykluczenia ze swoich kampanii odpowiednich wyszukiwanych haseł, według których nie chcesz być klasyfikowany w rankingu, i pomaga skoncentrować się tylko na słowach kluczowych, które są ważne dla Twoich klientów.

Lepsza praca polegająca nie tylko na korzystaniu z najbardziej dochodowych wyszukiwanych haseł, ale także wykluczaniu tych negatywnych, pomoże Ci w optymalizacji treści. Pojawisz się na SERP idealnie odpowiadającym wyszukiwanemu hasłu, pod które chcesz się uszeregować.

Zbadaj taktykę słów kluczowych konkurencji

Korzystając z modułu Competition Checker, znacznie rozszerzysz swoje badania poprzez analizę konkurencji. Najpierw określisz, kto jest Twoją konkurencją dla słów kluczowych, na które chcesz kierować reklamy. Następnie zobaczysz, na jakie słowa kluczowe już się zajmują.

Otrzymasz także wszystkie istotne wskaźniki SEO dla tych słów kluczowych, takie jak trudność słów kluczowych i szacowany ruch. Na tej podstawie będziesz mógł skuteczniej budować swoją strategię, aby utrzymać wyższą pozycję w rankingu.

Skorzystaj z narzędzia do mapowania słów kluczowych

Korzystając z jednego z dostępnych narzędzi do wyszukiwania słów kluczowych, zawsze będziesz mógł dokładnie monitorować, na jakie słowa kluczowe pozycjonowane są Twoje strony. Zobaczysz mapę słów kluczowych całej Twojej witryny, uzyskując pełny obraz tego, czego szukali ludzie, zanim dotarli na Twoją stronę.

Wykorzystanie tych badań do zmiany gęstości i użycia słów kluczowych w Twojej witrynie pozwala na mikrozarządzanie poziomem i rodzajem obecności online, jaką chcesz mieć.

Sprawdź informacje o płatności za kliknięcie

Masz także możliwość przeglądania i łatwego sprawdzania informacji o CPC w ramach ogólnego bezpłatnego badania słów kluczowych. Podczas przeprowadzania badań istnieje możliwość sprawdzenia szacowanego kosztu kliknięcia dla każdego analizowanego słowa kluczowego. Co więcej, dostępna jest także szacunkowa ogólna miesięczna cena CPC dla danego płatnego słowa kluczowego.

Dane CPC pochodzą głównie z indeksu SEO PowerSuite lub z osobistego konta Google Ads użytkownika.

Wdrażaj analizę TF-IDF

Istnieje również doskonałe narzędzie do badania słów kluczowych o nazwie Competition TF-IDF Explorer. Został zaprojektowany, aby umożliwić Ci bliższe przyjrzenie się wysoko ocenianym treściom konkurencji i wykorzystaniu ich najskuteczniejszych, trafnych słów kluczowych.

Algorytm, który się za tym kryje, jest następujący: narzędzie propozycji słów kluczowych bada 10 Twoich najlepszych konkurentów i zbiera te popularne słowa kluczowe, które mają ze sobą wspólnego, abyś mógł zoptymalizować treść. Wisienką na torcie jest integracja z Google Keyword Planner, Google Search Console i Google Analytics.

Wypróbuj różne kombinacje słów kluczowych

Wszyscy chcielibyśmy, aby zapytania wyszukiwane przez użytkowników idealnie odpowiadały badanym przez nas słowom kluczowym. Ale w rzeczywistości sytuacja jest bardzo trudna dla wyszukiwarek. Ludzie wyszukują w Google kombinacje słów kluczowych na różne sposoby i dość często popełniają błędy ortograficzne.

Na szczęście istnieje do tego świetne narzędzie do wyszukiwania słów kluczowych, zwane Kombinacjami słów kluczowych. Dostarczy Ci listę słów kluczowych zawierającą wszystkie możliwe permutacje, kombinacje i błędnie napisane warianty docelowych słów kluczowych. Jeśli istnieje łącze między dwoma wyszukiwanymi hasłami, zostanie ono wyświetlone. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w przypadku słów kluczowych z długim ogonem i wieloma możliwymi kombinacjami słów.

Przeprowadź inteligentną analizę słów kluczowych

Gromadzenie dużej puli słów kluczowych jest powodem, dla którego w pierwszej kolejności przeprowadzamy nasze badania. Ale aby mieć pewność, że używasz odpowiednich fraz kluczowych, musisz je również przeanalizować. I znowu, dzięki naszym narzędziom do wyszukiwania słów kluczowych jest to niezwykle proste.

Na potrzeby Twoich badań oprogramowanie SEO oszacuje, jak trudno jest zająć pozycję w rankingu dla danego słowa kluczowego ( za pomocą wskaźnika trudności słów kluczowych ), dokładne dane dotyczące liczby wyszukiwań (miesięczne wyszukiwania w dopasowaniu ścisłym), CPC, konkurencji itp.

Wykonaj filtrowanie

Aby nie utonąć w tonie słów kluczowych zebranych za pomocą różnych narzędzi badawczych i z różnych źródeł, istnieje dobra okazja do stworzenia niestandardowych warunków filtrowania.

Na przykład możesz zbiorczo filtrować słowa kluczowe na podstawie miesięcznej liczby wyszukiwań i trudności słów kluczowych lub ustawić, że narzędzie będzie wyświetlało tylko słowa kluczowe z długim ogonem, ustawiając warunek filtrowania Długość słowa kluczowego. Przechowuj wszystkie słowa kluczowe w jednym miejscu

Keyword Sandbox to miejsce na słowa kluczowe, na którym specjalista SEO może wygodnie przechowywać wyszukiwane słowa kluczowe, grupować je według tematu i podobieństwa semantycznego, filtrować i tagować itp.

Kiedy już wybierzesz najlepsze słowa kluczowe, które warto uwzględnić w swojej kampanii, po prostu przenieś je do Rank Tracking i kontynuuj sprawdzanie rankingów.

Profesjonalne narzędzia SEO są nie tylko dla profesjonalistów

To nie tylko wyszukiwarka słów kluczowych. Nasze oprogramowanie jest przydatne dla każdego, kto chce przeprowadzić pełne i wszechstronne badanie słów kluczowych. Został stworzony dla kogoś, kto chce śledzić i analizować słowa kluczowe oraz śledzić słowa kluczowe bez konieczności korzystania z dwóch lub trzech różnych narzędzi. Oto, co otrzymasz:

  • Jedno narzędzie badawcze łączące 24 różne funkcje słów kluczowych
  • Odkryj najpopularniejsze terminy kluczowe od swoich najlepszych konkurentów
  • Dokładne dane dotyczące słów kluczowych (miesięczna liczba wyszukiwań, trudność słowa kluczowego, koszt kliknięcia, konkurencja itp.)
  • Oprogramowanie wieloplatformowe dostępne dla systemów Windows, iOS i MacOS

Co mówią o nas nasi klienci

Nie moglibyśmy ująć tego lepiej niż nasi użytkownicy:

Używam Rank Tracker już od 4 lat. Zacząłem od pobrania bezpłatnej wersji oprogramowania i od tego czasu zakochałem się w tym narzędziu do wyszukiwania słów kluczowych. Nie przesadzę, jeśli powiem, że jest to jedno z najlepszych bezpłatnych narzędzi do wyszukiwania słów kluczowych, z jakich kiedykolwiek korzystałem. Podoba mi się również to, że jest zintegrowany z Google Search Console, Planerem słów kluczowych, funkcją autouzupełniania YouTube i różnymi narzędziami do proponowania słów kluczowych. Podobało mi się również to, że teraz mogę przechowywać wszystkie pomysły na słowa kluczowe w piaskownicy słów kluczowych bez obawy, że je stracę. Co więcej, funkcja Rank Tracker umożliwiająca sprawdzanie rankingów dla różnych lokalizacji sprawia, że jest to doskonałe narzędzie do wyszukiwania lokalnych słów kluczowych. I oczywiście różnorodność wyszukiwarek, w których można sprawdzać rankingi, jest po prostu niesamowita.
Marcus Wilson,
Właściciel Blue Media
Myślę, że każdy właściciel witryny lub SEO zna ból związany ze znalezieniem idealnego narzędzia do wyszukiwania słów kluczowych. Muszę przyznać, że korzystałem z wielu darmowych narzędzi do wyszukiwania słów kluczowych i żadne z nich nie spełniało wszystkich moich wymagań, dopóki nie natknąłem się na Rank Tracker . Po pierwsze, łączy w sobie ponad 20 narzędzi do badania słów kluczowych (od sugestii wyszukiwania Google po Eksplorator Konkurencji TF-IDF), dzięki czemu zawsze mam pewność, że żadne słowo kluczowe nie umknie mi z oczu. Po drugie, Rank Tracker obsługuje wszystkie domeny, języki i kraje Google. To niezwykle dokładne narzędzie badawcze, które dostarcza dokładnych danych o liczbie wyszukiwań, koszcie kliknięcia i konkurencji — innymi słowy, wszystkich parametrach potrzebnych do wybrania najskuteczniejszych słów kluczowych w historii.
Peter Perez,
Specjalista SEO, webmaster w Grey Stone
Śmiało, znajdź nowe, niesamowite słowa kluczowe dzięki SEO PowerSuite !