Your browser does not support JavaScript!
Pobierz

SEO SpyGlass

Oprogramowanie linków zwrotnych do audytu i badań linków
Dostępne dla:
Windows
Apple
Linux
SEO SpyGlass
Najbardziej aktualna baza danych linków zwrotnych
Najbardziej przystępna cena na rynku
Audyt jakości linków zwrotnych i usuwanie kar od Google

2,7 biliona najnowszych linków zwrotnych

Skorzystaj z naszej ogromnej bazy danych linków zwrotnych, aby zobaczyć wszystkie linki zwrotne i domeny odsyłające! Dzięki szalonym 7,1 miliardom stron internetowych przeszukiwanych codziennie , SEO SpyGlass znajduje teraz nowe linki zwrotne szybciej niż jakikolwiek inny moduł sprawdzający linki zwrotne .

Oprogramowanie do linków zwrotnych , które natychmiast odkrywa uprawnienia Twojej witryny

Analizator linków zwrotnych umożliwi Ci przegląd całego profilu linków w jednym panelu. Znajdź natychmiast
 • Historia linków Twojej witryny
 • Jakość domen odsyłających
 • Jakość linków zwrotnych
 • Kraje z najlepszymi linkami
 • Dystrybucja linków zwrotnych według domen najwyższego poziomu
 • Analiza IP i C-block
 • Podsumowanie połączonych stron
 • Chmura tekstów zakotwiczonych

Przeprowadź bardziej szczegółową analizę linków zwrotnych

Wraz z listą samych linków zwrotnych zobaczysz ich właściwości w celu kompleksowego badania linków zwrotnych. Odkryj jakość linków zwrotnych, analizując ich
 • InLink Rank (zastrzeżony wskaźnik zbliżony do PageRank )
 • Kody stanu HTTP powiązanej strony i strony z linkiem zwrotnym
 • Linki tekstowe, linki do obrazów lub linki ze strony głównej
 • Chmura tekstów zakotwiczonych
 • Pierwsza i ostatnia znaleziona data
 • Ryzyko kary
Historia zewnętrznych linków zwrotnych
Użytkownicy SEO SpyGlass mówią...
„Przyznaję, że nie lubiłem używać starego narzędzia do sprawdzania linków zwrotnych SpyGlass, ponieważ po prostu nie pasowało ono do bazy danych Ahrefs zawierającej linki zwrotne i domeny odsyłające. Ale ta nowa baza danych linków zwrotnych wydaje się, że mogłaby dać Ahrefs szansę na zdobycie pieniędzy!
Vanarp Athem , przeczytaj recenzję na Medium
„Nowa baza danych wyszukuje linki, których Google Analytics i Search Console jeszcze nawet nie wyświetlają!”
Nick Simpson , @nickolassimpson
„Obecnie testuję wersję beta moich stron z nowym indeksem linków zwrotnych firmy SEO PowerSuite i bardzo mi się podoba! Pokazuje mi o wiele więcej domen odsyłających niż moje obecne narzędzie SEO i uwielbiam jego proces filtrowania!”
Oyekunle Damola , @oyekunledamola

Odpowiednie oprogramowanie SEO z linkami zwrotnymi do różnorodnych działań

Analiza linków zwrotnych z SEO SpyGlass pozwala wykonać mnóstwo przydatnych zadań dla SEO.
Uporządkuj swoje linki zwrotne według połączonych stron i zobacz dokładnie, które z Twoich stron generują największą liczbę linków zwrotnych.
Podłącz oprogramowanie do linków zwrotnych do swojego konta Google i szybko dowiedz się, które linki zwrotne przynoszą najwięcej ruchu z poleceń .
Możesz też przejść dalej i zobaczyć wszystkie linki zwrotne o najwyższym ryzyku karnym . Uważaj, aby nie dać się połączyć ze spamerską siecią i nie zezwalaj na spamowanie linkami, gdy tylko je znajdziesz. Narzędzie Disavow File Generator współpracuje z bezpłatnym narzędziem do sprawdzania linków zwrotnych.
Analizuj teksty zakotwiczeń , aby znaleźć kolejne słowa kluczowe, za pomocą których możesz zoptymalizować treść. Zróżnicuj je, aby nadać dodatkowe znaczenie określonym słowom kluczowym na swoich stronach. Kotwica linków zwrotnych potencjalnie zapewnia linki do podstron w SERP i zapewnia większy ruch organiczny.
Skorzystaj z bezpłatnego narzędzia do sprawdzania linków zwrotnych, aby budować wysokiej jakości linki przy minimalnym wysiłku. Analizuj strony internetowe z Twojej branży, aby znaleźć strony z największą liczbą linków z odpowiedzią 404. Następnie skontaktuj się z witrynami, które zawierają linki, oferując im alternatywę dla niedziałającego linku.

Monitoruj konkurentów
z porównaniem domen

Szpieguj swoją konkurencję dzięki modułowi Porównywarki Domen . Najpierw zobaczysz całe podsumowanie profili linków zwrotnych Twojej konkurencji . Od ogólnej liczby linków zwrotnych/domen odsyłających po wskaźniki takie jak liczba linków dofollow i różnorodność tekstów zakotwiczeń.
Co najważniejsze, skorzystaj z naszego modułu Link Intersection , aby uzyskać szczegółowy wgląd w profile linków zwrotnych konkurencji. Określ konkurencję, a oprogramowanie przeprowadzi analizę linków zwrotnych.
Na koniec zobaczysz listę linków zwrotnych wspólnych dla Twojej konkurencji. Użyj tej listy jako potencjalnych potencjalnych klientów w dalszych kampaniach budowania linków.
Historia domeny

Przeprowadź zbiorczą analizę linków zwrotnych jednym kliknięciem

Bezpłatny moduł sprawdzania linków zwrotnych umożliwia zbiorczą analizę do 200 domen. Wklej adresy URL domen, które chcesz sprawdzić, i pozwól oprogramowaniu SEO je przeanalizować. W ciągu kilku chwil narzędzie udostępni wszystkie istotne statystyki umożliwiające porównanie uprawnień domen. Niezależnie od tego, jakie działanie związane z linkami zwrotnymi planujesz, czy to promocja budowania linków, czy kampania marketingowa, oprogramowanie do linków zwrotnych pokaże Ci wszystkie perspektywy w pełnym widoku.
Historia linków zwrotnych na żywo

Analiza historii linków zwrotnych w celu uzyskania strategicznych spostrzeżeń

Dzięki modułowi danych historycznych naszego analizatora linków zwrotnych uzyskasz dostęp do informacji o tym, jak zmieniał się Twój profil linków zwrotnych w czasie . Wzmocnij nie tylko analizę linków zwrotnych, ale także wysiłki związane z budowaniem linków.
Mierz sukces swoich cyfrowych kampanii marketingowych, monitorując, co przyniosło Ci najwięcej nowych linków zwrotnych w dowolnym przedziale czasowym, począwszy od całego roku.
Obserwuj linki zwrotne wprowadzane do Twojej witryny przez każdą publikowaną przez Ciebie treść, a nawet sprawdź, jak zmieniły się profile linków zwrotnych Twojej konkurencji. Wpisz URL dowolnej strony, a oprogramowanie linków zwrotnych wyświetli całą historię linków zwrotnych sięgającą roku.

Oprogramowanie do linków zwrotnych gromadzące wszystkie źródła danych w jednym miejscu

Fajnie jest mieć pod ręką potężne narzędzie do sprawdzania linków zwrotnych. Ale czy masz jedno miejsce, w którym możesz połączyć wszystkie posiadane profile linków zwrotnych w jedną bazę danych linków zwrotnych? To jest bezcenne.
Wiedzieliśmy, że często trzeba pobierać linki zwrotne z różnych źródeł i łączyć je w niezliczonych arkuszach kalkulacyjnych. Dlatego zadbaliśmy o to, aby SEO SpyGlass oszczędził Ci tego bólu głowy: oprócz naszego własnego indeksu linków zwrotnych SEO PowerSuite, oprogramowanie do linków zwrotnych może pobierać linki bezpośrednio z Google Analytics i Google Search Console. Co więcej, pozwala importować i analizować linki zwrotne, które posiadasz z innych źródeł za pośrednictwem CSV .

Pomóż Google zaindeksować linki zwrotne, których jeszcze nie odkrył.

Czy możesz lepiej wykorzystać swój profil linków zwrotnych? Oprogramowanie do linków zwrotnych oferuje najnowocześniejszą funkcjonalność, umożliwiając pobieranie i analizowanie linków z różnych źródeł. W ten sposób możesz sprawdzić swoje linki zwrotne w czasie rzeczywistym, znaleźć te, których nie ma w indeksie Google, i udostępnić je Google w celu zaindeksowania.
Nasz własny indeks linków zwrotnych
Google Analytics
Google Search Console
Importuj z dowolnych źródeł
Na dzień dzisiejszy SEO SpyGlass to najlepsze połączenie ceny i funkcjonalności na rynku!
Użytkownicy SEO SpyGlass mówią...
„Jak na razie to lata świetlne od obecnego produktu. Nie mogę uwierzyć, jak szybko można dzięki niemu odkryć linki zwrotne! Przeprowadzę kilka testów na stronach klientów i zobaczę, co uda mi się wyśledzić, ale po prostu nie mogę przekroczyć prędkość.”
Ryan Reister , @ryanreister
„Obecnie dobrze się bawię, testując nowy indeks linków zwrotnych autorstwa SEO PowerSuite — jak na razie podoba mi się to, co widzę! @ LinkAssistant świetną robotę, czyniąc z tego lepsze narzędzie do budowania linków!”
Jill Caren z @2dogsmedia
„Zdecydowanie ulepszony, stał się bardzo ważnym narzędziem do sprawdzania linków dla SEO”.
Vincenzo Chiaravalle , @PixelAngry

Jakość analizy linków zwrotnych
Nie musi kosztować fortuny

Dzięki SEO SpyGlass otrzymujesz nieograniczoną ilość danych (nieograniczona liczba witryn i kampanii, nieograniczona liczba linków zwrotnych i nieograniczony eksport) po umiarkowanych cenach . Dzięki odpowiedniej technologii nasze oprogramowanie do linków zwrotnych zapewnia wyniki równe lub nawet przewyższające głównych konkurentów w branży. Oznacza to, że jesteśmy w stanie dostarczyć Ci tyle nowych danych bez pobierania opłat przekraczających standardową cenę SEO SpyGlass . Brzmi dumnie? Przyjrzyj się naszemu najnowszemu porównaniu dostawców danych o linkach zwrotnych .
SEO SpyGlass Free
Do nieograniczonej oceny
 • Nielimitowane projekty ( bez oszczędności )
 • Analityka dla maksymalnie 1100 linków zwrotnych
 • Linki zwrotne z SEO PowerSuite Link Explorer, Google Search Console , Google Analytics
 • 2 witryny do porównania domen
 • Aktualizacja ryzyka karnego jednym kliknięciem
 • Eksport wszystkich linków w formacie .csv
 • Generator plików zrzeczenia się
 • Zaplanowane kontrole linków zwrotnych
 • Kopiowanie danych do schowka
 • Drukowanie raportów
 • Zapisywanie i wysyłanie raportów e-mailem
$ 0
Professional SEO SpyGlass
Dla właścicieli witryn, małych firm, blogerów i osób niebędących klientami
 • Nieograniczone projekty
 • Analityka dla nieograniczonej liczby linków zwrotnych
 • Linki zwrotne z SEO PowerSuite Link Explorer, Google Search Console , Google Analytics
 • 6 witryn do porównywania domen
 • Aktualizacja ryzyka karnego jednym kliknięciem
 • Eksport wszystkich linków w formacie .csv
 • Generator plików zrzeczenia się
 • Zaplanowane kontrole linków zwrotnych
 • Kopiowanie danych do schowka
 • Drukowanie raportów ( ze znakami wodnymi )
 • Zapisywanie i wysyłanie raportów e-mailem
$99/rok
SEO SpyGlass Enterprise
Dla dużych marek, konsultantów SEO, agencji i pracy z klientami
 • Nieograniczone projekty
 • Analityka dla nieograniczonej liczby linków zwrotnych
 • Linki zwrotne z SEO PowerSuite Link Explorer, Google Search Console , Google Analytics
 • 11 witryn do porównywania domen
 • Aktualizacja ryzyka karnego jednym kliknięciem
 • Eksport wszystkich linków w formacie .csv
 • Generator plików zrzeczenia się
 • Zaplanowane kontrole linków zwrotnych
 • Kopiowanie danych do schowka
 • Drukowanie raportów ( bez znaków wodnych )
 • Zapisywanie i wysyłanie raportów e-mailem
$199/rok
Użytkownicy SEO SpyGlass mówią...
„Właśnie wypróbowałem wersję beta i działa jak klejnot. Najlepsze, co mi się podobało, to to, że wyświetla profil linków zwrotnych dla pojedynczej domeny do 1 miliona. To najbardziej szalona rzecz, jaką ostatnio widziałem. Wszystko moje inne doświadczenia były ograniczone maksymalnie do 10–15 tys.”.
Jithender Reddy , przeczytaj recenzję

Konfigurowalne raporty linków zwrotnych

Popraw swój audyt linków zwrotnych dzięki funkcji raportowania linków zwrotnych. Używaj go do komunikacji ze swoim zespołem, działem marketingu i przeprowadzania prezentacji dla swoich klientów!
Uzyskaj podsumowanie swojego profilu linków zwrotnych w jednym raporcie: zobacz ogólną liczbę linków zwrotnych, listę wszystkich domen odsyłających, wraz z proporcjami linków dofollow i nofollow oraz to, jak ostatnio zmienił się Twój profil linków zwrotnych.
Dostosuj swój raport , aby uzyskać dokładnie takie informacje, jakich potrzebujesz. Twórz wyjątkowe raporty White Label za pomocą intuicyjnego i łatwego w obsłudze narzędzia do tworzenia szablonów raportów. Umieść widżety i dane, które uznasz za niezbędne, i skonfiguruj dostarczanie nowego raportu.
Po uzyskaniu wszystkich potrzebnych informacji możesz zaplanować publikację raportu online, wysłać go e-mailem lub zapisać lokalnie.
Twórz niestandardowe raporty linków zwrotnych

Zautomatyzowane kontrole i alerty linków zwrotnych

Oprogramowanie SEO zajmuje się Twoimi rutynowymi zadaniami i raportowaniem do klientów.
Możesz ustawić automatyczne uruchamianie zadań na autopilocie, gdy zajmiesz się pilniejszymi sprawami. Możesz też regularnie sprawdzać linki zwrotne lub aktualizować dane o ruchu linków zwrotnych, aby zapobiec drastycznym stratom ruchu. Możesz też otrzymywać automatyczne powiadomienia w przypadku, gdy Twoja witryna zostanie dotknięta nagłym napływem linków zwrotnych z tej samej domeny. Wreszcie oprogramowanie linków zwrotnych utworzy i opublikuje raporty dotyczące linków zwrotnych w niestandardowym automatycznym przepływie pracy. Dostarczaj je e-mailem lub udostępnianymi linkami i korzystaj z funkcji White-Label , aby nadać raportom markowy wygląd.
Porównaj profile linków zwrotnych

Uzyskaj dostęp do API

Dodatkowo ci użytkownicy korporacyjni , którzy chcą monitorować linki zwrotne za pośrednictwem naszego indeksu poza samym modułem sprawdzania linków zwrotnych, mogą poprosić o dostęp do naszego API . Zintegruj nasz indeks linków zwrotnych z własnym pulpitem nawigacyjnym lub obszarem roboczym, jak Ci wygodnie i uzyskaj wszystkie potrzebne dane.
Użytkownik z dostępem do API będzie mógł co miesiąc pobrać z API do 200 000 linków zwrotnych i wykorzystać te dane we własnych dashboardach.
Korzystaj z danych SEO SpyGlass pobranych bezpośrednio z naszego backendu, w wygodnym formacie CSV .

Wypróbuj SEO SpyGlass

Wypróbuj narzędzie do sprawdzania linków zwrotnych z największą funkcjonalnością za najniższą cenę!

FAQ

Co to jest narzędzie do sprawdzania linków zwrotnych?

Jest to analizator linków zwrotnych w SEO SpyGlass , narzędziu, które przeszukuje wszystkie linki przychodzące i wychodzące z witryny internetowej, dostarczając wszystkich ważnych wskaźników SEO potrzebnych do oszacowania profilu linków witryny.

Dlaczego potrzebuję narzędzia do sprawdzania linków zwrotnych?

Narzędzie do sprawdzania linków zwrotnych analizuje profil linków zwrotnych witryny w celu wykrycia zagrożeń i możliwości związanych z linkami (które są znanym czynnikiem rankingowym Google). Analizator linków zwrotnych pomaga wykryć spamerskie linki, farmy linków, strony przejściowe lub, co jest pozytywne, znaleźć nowe możliwości linkowania, świeże domeny w niszy, z którą możesz współpracować.

Czy masz darmowe narzędzie do sprawdzania linków zwrotnych?

W SEO SpyGlass dostępny jest darmowy plan pozwalający na analizę do 1100 linków zwrotnych na stronę i porównanie 2 konkurentów. Możesz także wypróbować bezpłatne narzędzie do sprawdzania linków zwrotnych online, aby zrobić to samo bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania.

Jak działa narzędzie do sprawdzania linków zwrotnych?

Robot SEO PowerSuite działa tak samo, jak inne boty internetowe, przeszukując URL i wszystkie linki przychodzące i wychodzące. Ponieważ zaczyna się od początkowego zestawu stron internetowych, jest to proces ciągły, podczas którego… co minutę do indeksu dodawane są nowe URL .